Zadowalająca praca – wzór podania o przedłużenie umowy o pracę.

Każdy kto jest zadowolony ze swojej pracy, chce ja utrzymać jak najdłużej. Jednak każda umowa na określony czas, kiedyś się skończy.

wzór podania o przedłużenie umowy o pracę

Dlatego wiedząc, że zbliża się ten moment, warto poszukać w Internecie wzór podania o przedłużenie umowy o pracę. Taki wzór może ułatwić przygotowanie podania, wskaże jakie są najważniejsze elementy takiego podania, których na pewno nie można pominąć. Podanie o przedłużenie umowy o pracę, należy przedłożyć swojemu pracodawcy zanim upłynie termin zakończenia trwającej umowy, tak by miał on czas się z nią zapoznać.

podanie o przedłużenie umowy o pracę wzory

Internetowe podanie o przedłużenie umowy o pracę wzory, są bardzo różnorodne, tak by można je było dopasować do różnych branży i zawodów. Coraz więcej osób korzysta z takich gotowców, bo dzięki nim mogą zaoszczędzić wiele czasu i mają pewność, że ich podanie będzie stworzone prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi obecnie normami. To nic nie kosztuje, skorzystanie z takiego wzoru, każdy ma prawo ściągnąć go sobie na swój własny komputer. Z pewnością podanie stworzone w oparciu o taki wzór, zostanie pozytywnie przyjęte przez pracodawcę.

Możesz również polubić…