Biuro ochrony – ochrona mienia Warszawa

Dobrze chroniony dom

Warszawa miastem złodziei, tak mówi wiele osób. Nawet rozmawiając z policjantami można spotkać się właśnie z takimi opiniami. Skoro tak jest, to warto zatrudnić jakieś biuro ochrony, które będzie patrolować i kontrolować sytuację na naszej posesji podczas nieobecności domowników.

Ochrona w razie alarmu

Zazwyczaj ochrona mienia polega na przyjeździe ekipy ochroniarskiej w momencie, gdy zacznie wyć syrena alarmowa. Ochroniarze nie patrolują okolicy i nie interesują się nieruchomością jeśli nie zostanie zasygnalizowana jakaś nieprawidłowość. Taka ochrona to w zależności od miasta koszt od około 80-250 złotych miesięcznie. Im większe miast tym cena będzie wyższa.

Kompleksowa ochrona

Świetnym wyborem jest ochrona w formie patrolu i monitoringu posesji. Firma ochroniarska będzie ciągle mogła obserwować co dzieje się w okolicach domu i w razie niejasnej sytuacji ochroniarze zdecydują się na interwencję. Taka usługa nie jest jednak tania. Trzeba przecież zagwarantować ciągły monitoring kamer znajdujących się przy posesji. Ktoś musi je obserwować przez całą dobę. Z tego też względu koszt takiej usługi to zazwyczaj kwota od 1000-1500 złotych wzwyż miesięcznie.

Możesz również polubić…