Kontroler jakości – dobrze płatne stanowisko bez doświadczenia

Jak często zdarzało Ci się wyszukać ofertę pracy, w której pierwszym wymaganym punktem było przynajmniej dwuletnie doświadczenie na danym stanowisku? Chyba nie musimy odpowiadać na to pytanie, pracodawcy mimo coraz większych deficytów na rynku pracowniczym, wciąż stawiają wysokie warunki, które często nie mają odzwierciedlenia w proponowanym wynagrodzeniu. Nie oszukujmy się, młodzi ludzie, którzy zaczynają od zera na rynku pracy muszą mierzyć się często z darmowymi stażami czy praktykami, co przy obecnej sytuacji ekonomicznej nie jest wymarzoną sytuacją.

Jak zatem rozpocząć swoją karierę bez żadnego doświadczenia?

Istnieją branże, w których można zarobić dobre pieniądze bez żadnego doświadczenia. Niemożliwe? Jeżeli interesujesz się procesami produkcyjnymi lub branżą automotive, możesz zarabiać nawet do 27-29 zł na godzinę brutto w firmie QSense!

QSense to przedsiębiorstwo, które oferuje usługi w zakresie wparcia jakości, logistyki i produkcji. Portfolio tej firmy zawiera największe przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej w Polsce. Na jakie stanowiska prowadzone są rekrutacje? Przede wszystkim: kontrolerzy jakości, operatorzy produkcji, pracownicy produkcji.

Aby łatwiej zobrazować czym zajmują się osoby na poszczególnych stanowiskach, warto przybliżyć definicję samej kontroli jakości:

Kontrola jakości to proces, który polega na sprawdzaniu wyrobu pod kątem zgodności ze specyfikacją – założeniami wyjściowymi. Innymi słowy, inspekcja polega przede wszystkim na badaniu czy dany produkt posiada wady produkcyjne lub jakiekolwiek inne odchyły od normy. Kontrola jakości zapewnia dostarczenie klientom produktów spełniających ich oczekiwania, co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie ilości reklamacji oraz zwiększa wiarygodność marki.

Jeżeli wiemy już czym jest kontrola jakości, to warto również przybliżyć jakie są obowiązki kontrolera jakości. Inspektorzy jakości zajmują się przede wszystkim badaniem danego produktu pod kątem występowania odchyleń od normy zgodnie z instrukcją. W zależności od projektu do kontroli jakości używa się różnych narzędzi. QSense posiada wygodny i intuicyjny system QWall®, dzięki któremu pracownicy w prosty sposób mogą przesyłać raport z wykonanej inspekcji prosto do systemu. Po zeskanowaniu kodu kreskowego każdego z wyrobów wystarczy wypełnić krótką ankietę dotyczącą kontrolowanego przedmiotu i już!

Przedsiębiorstwo oferuje również transparentny proces awansów, liczne benefity, premie oraz integracje dla pracowników.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w QSense, sprawdź więcej informacji na https://qsense.pl/ w zakładce „rekrutacja”.

Możesz również polubić…