Nagrody w grach Totalizatora Sportowego

Większość graczy, którzy decydują się na wybranie swoich ulubionych liczb ma nadzieję na to, że padną one w losowaniu. Która z gier oferowanych przez Totalizator Sportowy jest obecnie najbardziej opłacalna pod tym względem?
Największą wygraną oferuje obecnie Euro Jackpot. W przypadku kumulacji można liczyć nawet na kilkaset milionów złotych. Problemem jest jedynie to, że prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia jest bardzo niewielkie. Dlatego nadal część osób decyduje się na inne gry.

 

Wysokość wygranych w Lotto to dość mocny wabik. Dlatego też gracze nadal grają głównie w tę grę, zwłaszcza jeśli pojawia się kumulacja i istnieje szansa na wyższą nagrodę. Zazwyczaj w przypadku gry Lotto można liczyć na dwa miliony złotych. Jednak jeśli pojawiają się kumulacje, nagroda ta może zwiększyć się do nawet kilkudziesięciu milionów. Dlatego też wielu graczy, którzy liczą na tego typu wygraną oczekują właśnie na kumulację, która pojawia się, gdy nikt nie trafi głównej wygranej w danym losowaniu. Szanse na wygraną pierwszego stopnia w tym przypadku również są niskie, jednak wyższe niż w przypadku gry Euro Jackpot.

 

You may also like...