Masz problem z pamięcią? Nie potrafisz się skupić?

Możesz, w każdej chwili, udać się do apteki. Tam znajdziesz rozwiązanie problemu: „Co na pamięć i koncentracje?”. W tym artykule będzie mowa o rozwiązaniach problemu pamięci o koncentracji dla osób pełnoletnich. To dla tych, którzy chcą okresowo poprawić zdolności poznawcze.

Zadbaj o odpowiedni stan magnezu w Twoim organizmie. To kluczowa kwestia. Z tego wpisy dowiesz się jaki preparat wybrać.

Działanie miłorzębu japońskiego

Sam kiedyś go stosowałem i muszę przyznać, że sprawdził się doskonale. Gdy zbliżasz się do sesji na studiach, zacznij stosować miłorząb japoński 6 tygodni przed. Ważne jest, aby regularnie go stosować. Po 7 tygodniach trzeba zrobić sobie przerwę.

Stosowanie żeńszeniu, Rhodioli oraz Ashwagandhy

Określa się je czasami mianem adaptogenów. Są to produkty ziołowe, które powodują, że poprawia się nasza witalność. Podobnie jak z miłorzębem, wymagana jest regularność stosowania. Zacznij od małych dawek. Może się okazać, że po ich spożyciu poczujesz się gorzej. Niestety, czasami występują tego typu skutki uboczne. Gdy bierzesz inne leki, skonsultuj to z lekarzem.

Używanie kofeiny w optymalnych dawkach także przyczynia się do poprawienia naszej koncentracji. Jednak warto przemyśleć, czy lepiej nie zastąpić kawy herbatą yerba mate. Gdy chcesz poprawić swoją pamięć, omijaj szerokim łukiem napoje energetyczne. Ich działanie jest krótkotrwałe i często szkodliwe dla organizmu. Zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Mam nadzieję, że tym wpisem pomogłem Tobie odpowiedzieć na pytanie: „Co na pamięć i koncentracje?”.

 

You may also like...