1. Skip to navigation
 2. Skip to content
 3. Skip to sidebarŻycie zawodowe

Ocena pracownicza poddana ocenie

Twoja Kariera

Oceny pracownicze to w HR-owej teorii istotne narzędzie pomagające zarządzać zasobami ludzkimi, zwłaszcza w aspekcie oceniania, informowania i motywowania pracowników.

Komunikacja w zespole

Twoja Kariera

Efektywna komunikacja interpersonalna jest kluczem do wygranej zespołu. Skuteczne zarządzanie opiera się właśnie na tym elemencie. Co nam daje sprawne przekazywanie informacji?

Kupić motywację

Twoja Kariera

Odwieczne pytanie o wpływ wynagrodzenia na motywację do pracy niepokoi kadrę kierowniczą, a jeszcze bardziej samych zainteresowanych, czyli pracowników. Czy zaangażowanie i chęci do pracy można kupić?

10 pytań dobrego coacha. Część 2

Twoja Kariera

W procesie dokonywania zmiany coach nie jest osobą, która rozwiązuje problem. Jest on tylko przewodnikiem, który wskazuje odpowiedni kierunek. Skuteczna zmiana to zawsze zasługa osoby, której pomagasz.

Zawodowa społecznościówka

Twoja Kariera

Nasze życie tak zmieniło się pod wpływem portali społecznościowych, że struktury znane z nich w końcu wpłynęły na warunki pracy. A ponieważ sensem takich portali jest dostęp do informacji o innych, ten sam wzorzec wnika w stosunki zawodowe.

Skąd pochodzi myśl?

Twoja Kariera

Dobre pomysły mają dwie wady: nigdy nie wiadomo, kiedy zechcą przyjść i niemal na pewno nie będzie to wtedy, kiedy byśmy chcieli. Można jednak wskazać, w jakich okolicznościach da się te olśniewające idee do siebie przyciągnąć.

Małysz, fabryki iPhonów i satysfakcja w pracy

Twoja Kariera

Kończący karierę sportową Adam Małysz powiedział: „Do swojej pracy zawsze jechałem z uśmiechem. Nie wyobrażam sobie, że niektórzy chodzą do pracy, bo muszą, to straszne".

O tym się nie mówi - czyli o systemie do e-rekrutacji

Twoja Kariera

Rekruter uważany jest za człowieka o nieziemskich wręcz zdolnościach organizacyjnych. Wszyscy użalają się nad nim: „Tak dużo pracuje, biedaczysko!” Tym czasem skrywa on pewną tajemnicę, która stoi za jego sukcesem. I niechętnie się nią dzieli...

10 pytań dobrego coacha

Twoja Kariera

Nie musisz wykonywać zawodu coacha, aby pełnić jego funkcję – prawdopodobnie robisz to częściej, niż Ci się wydaje. Komunikując się z ludźmi często przedstawiasz im swój punkt widzenia, chcąc im pomóc, coś poradzić lub zaproponować.

Jak przeprowadzić proces rekrutacyjny i nie zwariować?

Twoja Kariera

Kolejny dzień HR-owca – kolejne absurdalne pomyłki i irytujące trwonienie czasu. Na liście zawodów podwyższonego ryzyka już dawno powinna znaleźć się profesja rekrutera. Bo ryzyko utraty zdrowych zmysłów wzrasta, gdy brak oparcia w narzędziu do rekrutacji

Czy to jest „TO”?

Twoja Kariera

Być może dopiero planujesz znalezienie pracy, albo już od dłuższego czasu wykonujesz konkretne zajęcie. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, na ile Twoje zajęcie jest tym, co chcesz robić przez resztę swojego życia?

Naucz się delegować zadania

Twoja Kariera

Wbrew pozorom delegowanie zadań nie jest rzeczą prostą. Nabycie tej umiejętności to nie tylko sposób na rozwiązanie problemu braku czasu. Korzyści jest znacznie więcej.

Buduj swoją asertywność i rozwijaj swoją karierę

Twoja Kariera

Asertywność jest kompetencją, którą możesz wykorzystać w drodze do swojego celu. Bardzo często będzie też tak, że rozwijając ją będziesz odnosił coraz większe sukcesy w relacjach z innymi. Odnosi się to zarówno do pracy jak i życia osobistego.

Korpo-opowieści

Twoja Kariera

Każdy z pewnością słyszał niejedną korporacyjną historię z piekła rodem, w której straszliwy los szeregowych pracowników przeplatał się z absurdem na szczytach władzy. Czy to bajki, czy proza życia? W każdym razie fabuła zawsze jest interesująca.

Rygorystyczna burza mózgów

Twoja Kariera

Co dwie głowy, to nie jedna – mówi stare porzekadło i wiele firm stosuje technikę wspólnego główkowania. Potencjał grupowego sposobu tworzenia koncepcji zwykle nie bywa jednak wykorzystywany w pełni. Burza mózgów to coś więcej, niż rzucanie pomysłami.

Rzuć posadę, znajdź pracę!

Twoja Kariera

Dzień pracy może się okazać ośmiogodzinną lekcją życia. John Scherer uważa, że jeśli postawi się na realizację swoich zdolności, a nie odklepanie obowiązków, życiowego zadowolenia można szukać już w 4 ścianach biura.Nasi Partnerzy:

 • jak napisać cv
 • kariera
 • list motywacyjny wzór
 • praca ogłoszenia
 • program do rekrutacji
 • rozmowa kwalifikacyjna
 • rozwój zawodowy
 • system do rekrutacji
 • system hrm
 • szukam pracy
 • Yourpoland.pl - Polskie Obywatelstwo, Polski Paszport
 • Portal mojebezrobocie.pl
 • Festiwal kawy
 • oferta pracy
 • praca oferty
 • e-rekrutacja

controlfind.pl - skuteczny system do rekrutacji

Rynek Główny 6 | 31-042 Kraków

e-mail: biuro@controlfind.pl | tel. 012 397 04 05

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość