1. Skip to navigation
 2. Skip to content
 3. Skip to sidebarWszystkie artykuły

Spoglądać w jakimś kierunku

Lifestyle

Każdy przyzna, że ma w życiu jakiś cel. To trywialne stwierdzenie trzeba jednak wziąć pod lupę i sprawdzić, czy przypadkiem nie mylimy celowości z jakimś innym pojęciem.

Samodyscyplina: klucz do ponadprzeciętnych osiągnięć

Lifestyle

Czy zastanawiałeś się czasem co łączy ludzi którzy odnieśli w życiu sukces? Jak wynika z wielu przeprowadzonych badań i wywiadów – jest to umiejętność zdyscyplinowania się.

TEDxLodz już za parę dni!

Lifestyle

Przypominamy o TEDxLodz - konferencji, którą controlfind.pl objął patronatem medialnym. Już w piątek 9.09.2011 r. będziecie mieć okazję posłuchać inspirujących wykładów wygłoszonych przez naprawdę ciekawe postacie.

Naucz się delegować zadania

Twoja Kariera

Wbrew pozorom delegowanie zadań nie jest rzeczą prostą. Nabycie tej umiejętności to nie tylko sposób na rozwiązanie problemu braku czasu. Korzyści jest znacznie więcej.

Buduj swoją asertywność i rozwijaj swoją karierę

Twoja Kariera

Asertywność jest kompetencją, którą możesz wykorzystać w drodze do swojego celu. Bardzo często będzie też tak, że rozwijając ją będziesz odnosił coraz większe sukcesy w relacjach z innymi. Odnosi się to zarówno do pracy jak i życia osobistego.

Pracujcie i rozwijajcie się

Psychologia

Panują sprzeczne opinie na temat możliwości rozwoju osobistego w korporacji. Z jednej strony pakiety szkoleń, z drugiej krępujące inicjatywę procedury. Czy duża firma stwarza warunki do realizacji siebie i życia w harmonii?

Przewodnik po korporacji

Strefa Kandydata

Wkraczasz między wrony? Więc kracz tak jak one. Zanim podejmie się decyzję o zatrudnieniu w tak charakterystycznym środowisku, jakim jest korporacja, trzeba wiedzieć z jakimi zjawiskami można się spotkać i jak się w nim pracuje.

Ich człowiek

Sylwetki

– Osoby, które łatwo potrafią się dostosować, które umieją długotrwale i bezstresowo współpracować z różnymi typami ludzkich osobowości – rozmowa z coachem Beatą Rzepką o profilu pracownika korporacji.

Korpo-opowieści

Twoja Kariera

Każdy z pewnością słyszał niejedną korporacyjną historię z piekła rodem, w której straszliwy los szeregowych pracowników przeplatał się z absurdem na szczytach władzy. Czy to bajki, czy proza życia? W każdym razie fabuła zawsze jest interesująca.

Słomiany zapał

Psychologia

Znasz to uczucie, kiedy z zapałem poddajesz się dowolnej czynności, nic innego się wtedy dla Ciebie nie liczy, jednak po jakimś czasie ten ogień w Twoim wnętrzu gaśnie, wypala się jak słoma - tak jak szybko się rozpalił, tak samo szybko zaczął przygasać.

Siła rozpędu

Lifestyle

Codziennie miliony ludzi na całym świecie podejmują działania, które powinny ich doprowadzić do sukcesu. Ustalają cele, inwestują pieniądze, poświęcają swój czas. Jednak tylko niewielki procent, a nawet ułamek procenta z tych ludzi osiąga sukces.

Pozbądź się strachu przed porażką

Psychologia

Czy strach przed porażką Cię paraliżuje i trzyma z dala od osiągania sukcesów? Bardzo wielu z nas żyje znacznie poniżej swoich możliwości tylko z powodu strachu przed niepowodzeniem.

Przenieś pocztę w tryb offline

Lifestyle

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica pomiędzy pocztą elektroniczną a telefonem? Powinno być tak, że telefon służy do rozmów w czasie rzeczywistym, a e-mail wysyłamy gdy wiadomość nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi. Jak jest w rzeczywistości?

Jak przekazywać trudne informacje?

Psychologia

Czy zdarza Ci się prowadzić trudną rozmowę z bliską Ci osobą lub współpracownikiem?Jeśli tak, to zapewne wiesz, jakie problemy mogą się pojawić w takich sytuacjach. Oto jak zbudować konstruktywną informację zwrotną i zachować dobre relacje z rozmówcą.

Rygorystyczna burza mózgów

Twoja Kariera

Co dwie głowy, to nie jedna – mówi stare porzekadło i wiele firm stosuje technikę wspólnego główkowania. Potencjał grupowego sposobu tworzenia koncepcji zwykle nie bywa jednak wykorzystywany w pełni. Burza mózgów to coś więcej, niż rzucanie pomysłami.

7 sposobów na porządek na biurku

Lifestyle

Rozejrzyj się wokół siebie. Co widzisz, porządek czy bałagan? Twoje otoczenie pracy w dużej mierze odzwierciedla to, co się dzieje w Twojej głowie. Chaos na biurku może oznaczać wewnętrzną gonitwę myśli a porządek i ład może być oznaką czystego umysłu.Nasi Partnerzy:

 • jak napisać cv
 • kariera
 • list motywacyjny wzór
 • praca ogłoszenia
 • program do rekrutacji
 • rozmowa kwalifikacyjna
 • rozwój zawodowy
 • system do rekrutacji
 • system hrm
 • szukam pracy
 • Yourpoland.pl - Polskie Obywatelstwo, Polski Paszport
 • Portal mojebezrobocie.pl
 • Festiwal kawy
 • oferta pracy
 • praca oferty
 • e-rekrutacja

controlfind.pl - skuteczny system do rekrutacji

Rynek Główny 6 | 31-042 Kraków

e-mail: biuro@controlfind.pl | tel. 012 397 04 05

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość